Harmonogram konkursu i inne informacje

Harmonogram konkursu i inne informacje

Dzień dobry

Publikuję harmonogram konkursu finałowego. Przypominam, że będzie miał on miejsce w G2A Arena w Jasionce. Niedługo prześlę również harmonogram spotkań z drużynami, podczas których nastąpią prezentacje.

 

W związku z pytaniem o możliwość instalacji na robocie sygnałów świetlnych, które miałyby na celu zakłócanie sensorów robotów przeciwnika stwierdzam, że takie działania są niedopuszczalne. Sugeruję by drużyny raczej pracowały nad zdobyciem jak największej liczby punktów nawet kosztem drużyny przeciwnej np. zabierając elementy ze strony przeciwnej. Takie działania są jak najbardziej akceptowalne. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że po zakończeniu rundy nie można na stronie drużyny przeciwnej pozostawić robota ani jakiejkolwiek jego części.

 

Podczas konkursu, z powodów pandemicznych, nie będziemy zapewniać obiadu. Proszę wszystkich uczestników o zapewnienie wyżywienia we własnym zakresie. W okolicy nie ma za dużo miejsc, gdzie można kupić artykuły spożywcze. Naprzeciwko G2A Arena jest port lotniczy w Jasionce oraz w odległości ok. 200 m. Hotel.

 

admin